Závěsná skříňka - pořadač, MARS model 20 M, 2 S, 1 V - červená

Rozměry: šířka – 306 mm, výška – 327 mm, hloubka rámu – 145 mm, hloubka včetně přesahu zásuvek – 155 mm

Kód: 6731C
cena bez DPH 329,75 Kč Vaše cena s DPH 399 Kč
3 - 5 dnů
Zvolte počet kusů: - +

Jedná se o sadu dvou skříněk

Kovová ukládací skříňka s plastovými zásuvkami je vhodná pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek např. šroubků, matiček, hřebíčků, podložek. Tato skříňka je vhodným doplňkem ve výrobě, vybavení dílen, garážích, sklepech, v kancelářích a všude tam, kde je nutné mít drobné předměty přehledně uloženy a rychle k dispozici. Skelet ukládací skříňky je vyroben z ocelového plechu. Ocelový plech je špičkově povrchově upraven práškovými plasty, které chrání proti korozi.

Balení obsahuje skelet skříňky i se šuplíky, balení neobsahuje kotvící materiál do stěny a příčky v zásuvkách, příčky lze doobjednat anebo vyberte skříňku již vybavenou příčkami i kotvícím materiálem.

Skříňky lze buď volně postavit, stohovat jednu na druhou (podstava je opatřena čtyřmi plastovými nožičkami), nebo zavěsit na stěnu. Jsou vyráběny v různých velikostech (různé výšky, šířky i hloubky) a s různými kombinacemi plastových zásuvek. Ze skříněk lze tvořit kompaktní celky.

Zásuvky jsou čiré a jsou vyrobeny z polystyrolového plastu. Zásuvky jsou vyráběny v různých variantách a velikostech. Skříňky jsou vybaveny systémem, který zabraňuje vypadnutí zásuvek při prudkém vytažení či při naklonění skříňky. Pohodlnější chod zásuvek zajišťují vodící lišty, které zabraňují vzpříčení zásuvek.

Barva červená

Technická specifikace skříňka MARS  20xA, 2xB, 1xC – 6731

  • Šířka 306 mm
  • Hloubka 145mm
  • Počet zásuvek 23 ks
  • Krabička malá    "A" rozměr: 35 x 52 x 138 mm
    Krabička střední "B" rozměr: 57 x 136 x 136 mm
    Krabička velká   "C" rozměr: 57 x 276 x 136 mm
  • Hmotnost 2,7 kg

 

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x