Závěsné háčky na uzení Weber®, 8 ks

Sada 8 háčků, pro Weber® Smokey Mountain Cooker™ Ø 57 cm

Kód: w7473
cena bez DPH 0 Kč Vaše cena s DPH 0 Kč

Produkt není určen k prodeji

Závěsné háčky na uzení Weber®, 8 ks

Tato sada závěsných háčků na uzení a pro ně určená konstrukce jsou vhodným doplňkem pro udírny Weber® Smokey Mountain Cooker™ Ø 57 cm. Konstrukci připevníte k tělu udírny a na kolejnice můžete pověsit třeba velké množství klobásek nebo závěsné háčky na pověšení ryb na uzení. S toutou sadou získáte ve své udírně veliké množství dodatečného prostoru pro uzení.

  • Balení obshuje konstrukci pro upevnění, 3 podpůrné kolejnice a 8 závěsných háčků.
  • Celá sada je vyrobena z ušlechtilé oceli, čímž je zajištěna dlouhá životnost a snadná údržba.
  • Pusťte se s Weberem do uzení ve velkém!

Grily Weber

Weber je Americká firma s dlouholetou tradicí. Grily Weber jsou v Americe velmi oblíbené a většina domácností si bez nich nedokáže bydlení představit.

 
Weber je světovou špičkou ve výrobě kotlových i plynových grilů a také zárukou kvality přípravy pokrmů. Weber vyrábí vysoce odolné grily s dlouholetou zárukou. Grily Weber mají víka, dokáží regulovat teplotu a pokrm tak připravit pomalu, nebo rychle při nízkých či hodně vysokých teplotách. S grily Weber připravíte nejen lahodné maso v jakékoli úpravě, ale také zeleninu, rýži, koláč, pizzu a vše na co si jen vzpomenete. Bohaté příslušenství zaručí, že si grilování opravdu oblíbíte. 


Mnoho grilů se od grilů Weber opticky neliší, svou kvalitou jsou ale rozhodně na mnohem nižší úrovni. Poklop, kotel a venkovní části jsou vyráběny z vysoce kvalitní silnostěnné oceli s nízkým podílem uhlíku. Tato ocel se pak při vysokých teplotách pojí se smaltovacím porcelánem, přičemž se rovnoměrně roztahují a smršťují. Tímto způsobem je zajištěno, že se po následném ochlazování smaltování neporuší. U každého grilu Weber je poskytována až 25-letá záruka. Všechny díly pro grily Weber jsou předem namontovány, odpadá tak nutnost složité instalace. Pro společnost Weber je bezpečí uživatelů grilů Weber prioritou, proto jsou veškeré výrobky důkladně testovány.  

 

Výrobci

Copyright (c) 2014 RR-Naradi.CZ / Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.
loading
x